Elektronikus ügyintézés

Egy vállalkozás üzemeltetése sosem egyszerű feladat, de a helyi iparűzési adó bevallás már nem jelent gondot.
Intézze hivatalos ügyeit elektronikusan!

Egy új iroda berendezése sosem egyszerű feladat, de az adóegyenleg lekérdezése már nem jelent gondot.
Intézze hivatalos ügyeit elektronikusan!

Az új szokások kialakítása sosem egyszerű feladat, de a gépjárműadó mentesség bejelentése már nem jelent gondot.
Intézze önkormányzati ügyeit elektronikusan!

Egy szálláshely beindítása sosem egyszerű feladat, de annak nyilvántartásba vétele már nem jelent gondot.
Intézze önkormányzati ügyeit elektronikusan!

Egy esküvő megszervezése sosem egyszerű feladat, de a születési anyakönyvi kivonat kiállítása már nem jelent gondot.
Intézze önkormányzati ügyeit elektronikusan!

Egy vállalkozás bővítése sosem egyszerű feladat, de a behajtási engedélyek kérése már nem jelent gondot.
Intézze önkormányzati ügyeit elektronikusan!

A továbbtanulás finanszírozása sosem egyszerű feladat, de a szociális támogatási kérelem benyújtása nem jelent gondot.

Áramszünet Végegyházán

Tisztelt Végegyházi Lakosok!

Az NKM Áramhálózati Kft. értesítése alapján az alábbi napokon és helyeken a közcélú villamos hálózaton előre tervezett munkálatokat végeznek, amelyek időtartama alatt a villamosenergia-szolgáltatás szünetelni fog:

2019. május 2. és 2019. május 3. napján 8.00 – 16.00 óráig

a Libazug utca, a Széchenyi István utca és  a Tanya 3. szám alatt

2019. május 2. napján 8.00 – 16.00 óráig

Béke út 21-113,18-116; Dózsa György út 15-131,28-118;

József Attila út 1-93,2-82;

Kossuth Lajos út 29-113,16-114;

Köztársaság utca 1-79,2-76; Petőfi Sándor út 9-97,10-102;

Széchenyi István utca 1-41,2-56;

Ady Endre út 7-9,4-8; Munkás út 3-7,2;

Naptáras közvilágítás Önkormányzat;

Táncsics út 11-77,2-78; Vörösmarty út 3,4;

Végegyháza Község Önkormányzata

Nyomtatványok frissítése

Tisztelt honlap Látogatók! Tájékoztatjuk Önöket, hogy a  Nyomtatványok frissítésre kerültek. Az elektronikusan benyújtható – helyi adózással is kapcsolatos – nyomtatványok az Önkormányzat/Elektronikus ügyintézés címszó alatt érhetőek el.