Lakossági Fórum – 2017. december 18-án hétfőn 14 órakor

Hirdetmény

Ezúton tájékoztatjuk a lakosságot, hogy Végegyháza Község településképi rendeletének és településképi arculati kézikönyvének készítésével kapcsolatban

  1. december 18-án hétfőn 14.00 órakor

 lakossági fórumot tartunk a Polgármesteri Hivatal tanácskozó termében, amelyen szeretnénk e témában munkaközi tájékoztatást nyújtani.

Végegyháza Településképi Arculati Kézikönyvének tervezete az önkormányzat honlapján (www.vegegyhaza.hu) és a Polgármesteri Hivatalban megtekinthető.

Javaslataikat, véleményüket kérjük, hogy 2017. december 27-ig juttassák el papír alapon vagy elektronikusan az Önkormányzati Hivatalhoz (5811 Végegyháza, Széchenyi u. 2., vegegyhazaph@vegegyhaza.hu ) név és elérhetőség megjelölésével.

A munkaközi tájékoztatás a 314/2012. (XI. 8.) Korm. rendelet 29/A. § (2) bekezdése szerint, Végegyháza Község Önkormányzat településfejlesztéssel és településrendezéssel összefüggő Partnerségi Egyeztetésről szóló 12/2017. (VIII.18.) rendelete alapján jelenik meg.)

Végegyháza, 2017. december 8.

Végegyháza Község Önkormányzat