ADA Idősek Klubja

ADA Gondozó Nonprofit Kft. Idősek Klubja

ADA Idősek Klubja épületAz ADA Gondozó Nonprofit Kft-t 2008. június 10-én 4 magánszemély hozta létre azzal a céllal, hogy közhasznú társaságként lehetőséget teremtsen a rászorulók és az idősek nappali intézményi gondozására.
A cég alapítói már régóta szerettek volna nyugdíjas klubot létrehozni az évek óta felmerülő igények alapján.
Az intézmény a szociálisan és mentálisan támogatásra szoruló, önmaguk ellátására képtelen időskorúak nappali ellátására szolgál.
Azoknak a saját otthonukban élő rászoruló személyeknek nyújt támogatást, akik koruk, egészségi állapotuk, szociális helyzetük miatt önmaguk ellátására részben képesek, őket a házi segítségnyújtás keretei között látjuk el. Ezen belül alapszolgáltatásaink közé tartozik: bevásárlás, takarítás, fürdetés, személyi környezet rendben tartása, postai és egyéb hivatalos ügyek intézése stb.
A másik fő tevékenységünk a nappali ellátás keretein belül az idősek klubjának működtetése.

ADA Idősek Klubja rendezvény ADA Idősek Klubja rendezvény

Erre a célra a Végegyháza, Széchenyi u. 15 szám alatt lévő korszerűen felújított épület szolgál, amely 90 fő befogadására alkalmas.
Szakmai feladataink közé tartozik az egészségügyi ellátás (vérnyomás, testsúly, testmagasság mérés, tanácsadás), mentális gondozás, szükség szerint az alapvető higiéniai szükségletek kielégítését biztosítani, különböző programok, kirándulások megszervezése stb.
A helyi önkormányzattal történt külön megállapodás alapján időseinknek az ebéd kiszállítását is vállaltuk.

Elérhetőség:
Végegyháza, Széchenyi út 15.
Telefon: 06/68/381-159
www.adagondozo.hu