2016. évi Majális

Tegnap sikeresen megrendezésre került hagyományokhoz híven községünkben a Majális. A szokásostól eltérően most a programoknak a Végegyházi Sportpálya biztosította a helyszínt. A majálisra érkezőket a Végegyházi Községi Önkormányzat egy pár virslivel, üdítővel illetve sörrel vendégelte meg. A gyerekek számára volt légvár valamint a szervezők különböző ügyességi feladatokkal várták a kicsiket nagyokat. Szerencsére az időjárás is kedvező volt a rendezvényre látogatók számára. A hagyományokat betartva idén se maradt el a májusfa mászás melyre igen sok bátor jelentkező volt. Az ügyes mászókat ajándékkal jutalmazták meg. A nap zárasaként a Végegyházi SE és Pusztaföldvár focicsapata mérkőztek meg a focipályán.

Majális 2016 Majális 2016 Majális 2016 Majális 2016 Majális 2016 Majális 2016  Majális 2016 Majális 2016 Majális 2016Majális 2016

Hozzászólások lezárva.